pátek 28. července 2017

Jak darovat peníze na svatbu

Doba mixérů a jídelních setů jako svatbeních darů je dávno pryč a tak novomaželé obvykle očekávají jako dar peněžní příspěvek. Jak originálně a vkusně darovat bankovky novomanželům? Na internetu najdete spoustu návodů, jak peníze vtipně zabalit, pokud se vám ale nechce do výroby vlastních penězoobalů, můžete zakoupit již hotové krabičky, připravené na vsunutí peněz a vzkazů. Pro menší obnosy nabízím taky darovací obálky a pro ty větší jsou tu dárkové krabičky v podobě exploding boxu.

Každá krabička má čtyři křídla s kapsičkou, do kterých zasunete bankovky nebo kartičky s přáním a podpisy. Přináším přehlídku mých letošních svatebních darovacích krabiček v romantickém stylu.  Krabičky k zakoupení najdete v mém obchodě na Fleru a pokud si zrovna žádnou nevyberete, nebo nebude žádná dostupná, ráda vám krabičku vyrobím i na přání, třeba ve vybraných barvách, nebo se speciálním motivem.


Moje nové výrobky můžete sledovat i na facebooku https://www.facebook.com/margotkab/2 komentáře:

 1. Ever wanted to get free YouTube Views?
  Did you know that you can get these ON AUTOPILOT & ABSOLUTELY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpovědětVymazat
 2. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Přidejte se k úspěšným - Spojte se s více než 4 miliony obchodníků a investorů ze 170 zemí

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat