středa 30. listopadu 2016

Vánoční přáníčka s ptáčky

Málokdy dělám vícekrát stejná přání. Vlastně je to asi poprvé, co jsem udělala tři stejná, lišící se pouze barvou, ale tenhle nápad se mi natolik líbil, že mi to prostě jednou nestačilo.:)


A tak vznikla sada tří přáníček s malými ptáčky a věnečkem na zasněženém pozadí.


Otisk razítka ptáčka jsem od někoho kdysi dostala a teď se mi na přání hodil. Ale jen jeden ptáček mi přišel smutný, tak sem musela druhého do páru dokreslit, aby mu dělal společnost.


Pozadí i větvičky jsem ozdobila tupováním akrylovou barvou, aby připomínaly sníh.


Věneček je tvořen skládanými výseky větviček, se kterými jsem se celkem poprala, než to vyšlo, jak jsem potřebovala :D


Snad se Vám přání líbí a přidáte se také k naší aktuální challengi na ATSM - Make your mark!


středa 16. listopadu 2016

Merry Christmas with ATSM


Today we have my favorite challenge - a Photo inspiration! And here is the picture to get inspiration from on Addicted to stamps and More!

http://addictedtostamps-challenge.blogspot.cz/

 I got inspired by the colors of course, those are my favorite Christmas colors. And also with the retro feeling of the image.


And I tried to make a similar sentiment, just translated the Merry Christmas to my native language :)


Hope you will join us with your photo inspired card at Addicted to Stamps and More challenge, The sponsor is Happy Little Stampers and you are able to win a $15 gift certificate for this store!

čtvrtek 3. listopadu 2016

Vánoční přáníčka bílá prkna

Opět je čas na vánoční přání a protože se mi vloni moc líbila sada přání s pozadím hnědých dřevěných prken, kterou jsem vyrobila, rozhodla jsem se jít na to letos podobně. Akorát jsem tentokrát volila prkna bílá a pozadí jsem si sama vyrobila, podle skvělého návodu od Soňky! Doporučuji také vyzkoušet.


Napoprvé se mi ale výsledné pozadí moc nelíbilo a tak jsem ho nejdříve naskenovala a pohrála si s barvami až vzniklo několik barevných variant, z nichž jsem si vybrala tuto do šeda a vytiskla pro svá vánoční přání.


Tento styl přání se mi moc líbí a vyhovuje mi volnost při tvoření, žádné měření, výpočty... prostě vezmu vše, co je po ruce a skládám.


Nevýhodou je, že jsem v podstatě vypotřebovala skoro všechny vánoční výseky, co jsem měla k dispozici :D A tak jsem po dokončení musela začít mámit z okolí další, jelikož sama BS ani plotter nemám.


V této kolekci jsem mimo jiné použila výseky, které jsme připravily s VHscrap a můžete je zakoupit příští víkend na Kreativitě v Dubči! Jsou to například vánoční kouličky, andílek...


Pro přání jsem zvolila více barev a je mezi nimi i oranžová, kterou já považuji za vánočně netradiční a chtěla jsem si ji z hecu vyzkoušet :). A u všech přání jsem také použila kombinaci se zlatou anebo stříbrnou, pro slavnostní efekt.


středa 2. listopadu 2016

Christmas bunny

Today's challenge theme is Holiday! And our sponsor is
Sami Stamps.


Dnešní challenge na ATS nese téma Svátky a sponzorem je obchod s krásnými digitálními razítky Sami Stamps!

http://www.samistamp.blogspot.ca

Sami Stamps provides a variety of high quality Digital Stamps in both JPEG and PNG formats. Such a lovely stamps for any occasion, you should definitely check it out! And if you join us at our challenge, you have the chance of winning a $12.00 gift certificate for Sami Stamps, which is totally worth it, so go on!
I chose this lovely image of Frozen Bunny and because it was really cute, I had to go with the pink! 

Já jsem si od Sami stamps vybrala razítko zmrzlého zajíčka Frozen Bunny a protože byl moc roztomilý, rozhodla jsem se jít do růžové!


As a background I used cloudy papers, that I made using inks over masking paper cloud.

Jako pozadí jsem použila mráčky, které jsem vytvořila tupováním přes výstřižky papírových mraků.


Don't forget to also join us at Addicted to Stamps and More challenge blog for the holiday challenge!

Nezapomeňte se také do challenge připojit!

http://addictedtostamps-challenge.blogspot.cz/